Kroužek kytary a kavárnička 9.9.2019 16:30

Milí příznivci hudby,

konečně i v naší škole se můžeme pochlubit otevřením kroužku kytary. První lekce startují 16.září 2019. 

Lekcím předchází pozvání na „Kytarovou kavárničku“. Ta se uskuteční dne 9. září 2019 od 16:30. Co se zde dozvíte? Kromě sladkého občerstvení a kávičky Vám paní učitelka Smutná doporučí, kde vhodnou kytaru pro začátečníka obstarat, seznámí Vás s vyučovacími metodami a postupy, jež bude pro výuku dětí používat. Přihlášením Vašeho potomka na kroužek s těmito postupy souhlasíte.

Rezervační systém bude spuštěn tento týden. Přednostně se přijímají děti z Církvické ZŠ, při nenaplnění kapacity (10-12 dětí) bude uvolněno místo i dětem z jiných škol. 

Potvrzení účasti na kavárničce prosím nejpozději do 8.9. emailem nebo osobně na anna.karolina.smutna@zscirkvice.cz

 

Letáček kytara - konečná verze