Kroužky Veselé vědy a kavárnička 18.9. 2019 od 16:30

Krásný večer, nejdražší badatelé,

se startem nového školního roku se blíží i nová dobrodružství s kroužkem Veselé vědy. Ty budou probíhat od 30.9. ve třetí třídě vždy v pondělí, úterý a čtvrtek. Konkrétní časy najdete na https://www.veselaveda.cz/krouzky/

Ve středu 18.9. od 16:30 se zároveň můžete s dětmi přijít podívat na kavárničku, kde se Vám odhalí nové pokusy a zábavná témata na tento školní rok a některý z nich společně i vyzkoušíme. Prosím o potvrzení účasti nejpozději do 16.9. 2019 na email veronika.kneysova@zscirkvice.cz

Badatelé ze srpnového příměstského tábora mají navíc bojový úkol! Musíme vyvrátit nebo potvrdit pověst o stavbě Karlova mostu. Naše zkoumané vzorky jsem ukryla na tajném místě v areálu školy. Na datu zátěžového testu se za mnou můžete přijít domluvit kdykoliv o velké přestávce do třetí třídy!

Bádání zdar!

S úctou paní učitelka Veronika a Anička 🙂