Závěr školního roku u třeťáčků

V pondělí jsme se vydali na bowling a v úterý na cyklovýlet.

Třeťáčci se vrátili ze školy v přírodě a hned v pondělí vyrazili za odměnou. Za své celoroční putování s Mimoni měli slíbený bowling. Paní učitelka objednala dvě dráhy a protože mají v Kutné Hoře otevřeno od 11.00, hodilo se zůstat i na oběd. Hra dětem šla skvěle a na obědu jsme si všichni pochutnali.

V úterý nás čekal cyklovýlet spojený s aktivitami, zaměřenými na ochranu člověka za mimořádných událostí. Ráno nás vyděsil déšť a tak jsme na výuku zůstali ve třídě. V devět hodin jsme ale vyrazili na kolech do Rohozce. Počasí bylo na kola ideální a když jsme se vraceli, tak už jsme za zády vezli sluníčko.

Máme za sebou úspěšný školní rok a před námi je už jen loučení a zasloužený odpočinek.

Krásné prázdniny!