Buřtoklání 4. třída

V pondělí 27. 6. si žáci 4. ročníku připravili podvečer plný her pro své rodiče. První aktivita na rozcvičení bylo bingo ve formě čísel z malé násobilky. Do druhé aktivity se mohl zapojit pouze ten, kdo chtěl. Avšak všichni rodiče byli odvážní a pustili se ve dvojicích do pracovních listů. Děti si pro ně připravily různé matematické operace, které je provázejí po celý školní rok. Poslední aktivita byla takzvaná „kimovka“, tedy hra, při které si rodiče prohlíželi několik předmětů a měli časový limit na jejich zapamatování. Následně autoři hry dva předměty schovali a rodiče museli uhodnout, které předměty to byly. Vše se povedlo, a tak přišlo na řadu opékání špekáčků. Děkujeme tatínkům za rozdělání ohně a maminkám za občerstvení.

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na Vás příští rok 🙂 VIDEO