Základní škola v Církvici se věnuje cykloturistice

V základní škole v Církvici se žáci již tradičně věnují cykloturistice. Tento rok vyrazily na kolech všechny třídy kromě 5. ročníku, který se vydal na turistický výlet.

Pojďme se teď blíže podívat na to, jak den na kolech strávila 2. a 3. třída.

Druháčci a třeťáčci tento rok vyjeli do Chotusic na koníky. Při příjezdu se děti mohly nechat povozit na koníkovi a společně si pohrály na dětském hřišti. Třeťáci, kteří měli více hodin v rozvrhu, si navíc dopřáli něco dobrého, co si koupili v místním krámku.

Na otázku, proč vyjeli druháci a třeťáci společně, odpověděla paní zástupkyně Mgr. Šárka Viktorová: „Snažíme se děti propojovat napříč ročníky, stmelovat je, chceme, aby se děti navzájem znaly a podporovaly se. Je to vlastně i jeden z hlavních bodů našeho preventivního programu školy.“

Na závěr bychom chtěli poděkovat paní Hradecké, která si na nás se svým koníkem Toníkem udělala čas a dětičky na něm povozila. 🌸

Těšíme se na další společné akce a zážitky, které naše děti obohatí a posílí jejich vzájemné vztahy.

Zde se můžete podívat na fotografie:
https://photos.app.goo.gl/NyDdvjmTpG6YKaDVA