(: !Veselá věda – organizace do konce školního roku! :)

Krásné ráno, drazí rodiče a milé děti, 

předně se Vám velmi omlouvám tento týden za případné způsobené nepříjemnosti – v úterý se mi neodeslal email z nové adresy v systému a zůstal mi v konceptech. 

Tento týden ve dnech 5. – 7. 6. Veselá věda neprobíhá, informovány byly i paní učitelky v družině. Byla jsem mimo školu na konferenci.

Jak jsem Vám psala v posledním organizačním emailu, poslední 30. lekce skutečně vychází na příští týden, tedy ukončení naší bádací štace stihneme dle plánu do  14.6. 

Z důvodu konání Zahradní slavnosti v pátek 14.6. , poslední lekce proběhne v úterý 11.6  od  14:15  ve středu 12.6.  13:15 a čtvrtek 13.6.  14:15

 V pátek 14.6. na ZAHRADNÍ SLAVNOSTI se můžete přijít společně s námi těšit z letního bádání a zaexperimentovat do našeho stánku Veselé vědy. 

Poslední týden školy ve dnech  25.6 – 27.6. bude probíhat akademie s Veselou vědou. Děti mohou kdykoliv v odpoledních hodinách ( časy budou vyvěšeny v družině a na webu školy dle domluvy na programu s vyučujícími družiny) přijít na odpoledne otevřených dveří, kdy každý den budou nahoře v učebně VV vytvořena 3 stanoviště s nejoblíbenějšími pokusy, které si děti mohou zopakovat a také jeden nový 🙂 

Účast je zcela dobrovolná! Přijít může kdokoliv, ať už jen na skok nebo na celou hodinu. 🙂 

Pokud by se dětem po vědě a objevování přes prázdniny stýskalo,chtěli bychom Vás pozvat na naše příměstské tábory – volná místa najdete v následujícím odkazu  https://registrace.veselaveda.cz/tabor/?region=&city=&camp=

V průběhu června se Vám Veselá věda ještě ozve s informacemi o kroužku na další školní rok (bude možné uskutečnit rychlou nezávaznou předregistraci), pošleme rekapitulaci co bylo a co chystáme……:o). Do té doby prosím vyčkejte a sami se nepřihlašujte – systém by Vás zaregistroval do probíhajícího školního roku což by v způsobilo chaos.

Užijte si krásné léto a prima prázdniny.

 

Těšíme se opět na viděnou v příštím školním roce nebo na některém z našich táborů…nebo jen tak na nějaké akci či na koupališti:o).

Vaše lektorka paní učitelka Veronika  a tým Veselé vědy