Sportovní den

Ve čtvrtek 8.6.2023 se uskutečnil 2. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Církvici na venkovním multifunkčním hřišti ve sportovním areálu SK Církvice. Sportovní akce TAJV v Církvici patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Bezdomovci“, který byl tvořen z členů Šimon Veleš, Maxim Pchelintsev, David Veselý, Izabela Weidlová, Dan Pogoryli, Vít Habětín a Jaroslav Černohorský. Finalisté postupového turnaje v Církvici získali upomínkové diplomy, věcné odměny a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Církvice nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, obec Církvice a Středočeský kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV v Církvici byl zrealizován za podpory obce Církvice a partnerů soutěže.

Mgr. Jan Váňa

Organizátor soutěže

http://www.tajv.cz