Seminář „Rodičovské kompetence 21. století“

Vážení rodiče, dovolujeme si vás pozvat na seminář Rodičovské kompetence 21. století, který pro vás připravil Tým duševního zdraví pro děti spolu s Eduzměnou Kutnohorsko.

Postcovidová doba vyznačující se dlouhými časy strávenými online, stresující práce z domova, lockdowny, nejistota z toho, co bude dál… To vše mohlo způsobit, že mnozí z vás ztratili radost ze své rodičovské role nebo se jim zhoršil vztah s dětmi. Chceme vám pomoci zvládnout současný stav s klidem a pobavit se o tom, co děti v dnešní době nejvíce potřebují. V druhé polovině semináře můžete klást vaše dotazy, na které se odborníci TDZ pokusí odpovědět.
 
Setkání proběhne online 16. prosince od 16:30 do 18 hodin, registrujte se prosím předem prostřednictvím tohoto formuláře, abychom vám mohli poslat link pro připojení. Více informací naleznete na webových stránkách projektu Duševní zdraví pro děti zde. Seminář je určen především pro rodiče dětí 1. stupně ZŠ v ORP Kutná Hora.