Obrácený adventní kalendář

Vážení rodiče, milí žáci,

připojte se k nám a vytvořme společně sbírku s názvem Obrácený adventní kalendář.

Vyřazením jedné věci každý den pomůžeme lidem, kteří to potřebují. Sbírka probíhá od 1. 12. do 15. 12. 2020. Během tohoto období nám můžete věci nosit do školy po domluvě s p. uč. Annou Karolínou Smutnou (anna.karolina.smutna@zscirkvice.cz) nebo s asistentkou Andreou Studničkovou (andrea.studnickova@zscirkvice.cz).

Po skončení sbírky darované věci roztřídíme a rozvezeme příslušným organizacím. Těmi jsou:

Nezisková organizace Prostor plus o.p.s. – budou rádi za jakékoliv zimní oblečení, deky, spacáky, ponožky.

Útulek pro opuštěné a zatoulané pejsky v Kutné Hoře a útulek pro kočičky CATKY v Poděbradech. Pro zvířátka nám můžete nosit různé druhy krmiva, hračky, pelíšky, pamlsky.

Budeme také rádi za obrázky, dopisy, básničky nebo vyrobené dárečky od dětí, které darujeme klientům do domova důchodců Barbora v Kutné Hoře.

Za jakoukoliv darovanou věc děkujeme.