Žehušický pohár 2024

K našim tradicím neodmyslitelně patří účast na „Žehušickém poháru“. Tentokrát se jednalo již o 20. ročník této sportovní události, které se zúčastnilo přes 500 závodníků.

Až do poslední chvíle nebylo jisté, kdo nakonec bude reprezentovat naši školu v atletických závodech, neboť nás v uplynulém období trápila různá onemocnění. I přes nástrahy vyrazilo 21 nominovaných odvážlivců, kteří jeli bojovat ve sportovních disciplínách. Jejich úsilí se zúročilo :o). Přivezli nám 6 medailí a další 4 medaile utekly, jak se říká, „o prsa“ :o).

2. místo: Kateřina Kučerová – hod plným míčem

2. místo: Anabel Backová – skok do dálky

3. místo: Viktorie Kutílková – běh 300m

3. místo: Pavel Ludvík – skok do dálky

2. místo: David Veselý – hod kriketovým míčkem

2. místo: David Veselý – běh 300m

Všem zúčastněným patří srdečný dík a obrovská gratulace za plné nasazení.

Fotogalerie ZDE