Veselá věda příměstské tábory – informace z kavárničky

Milé děti a drazí rodiče,

již druhá kavárnička s Veselou vědou v tomto roce se vskutku vydařila. Dovoluji si níže vložit odkaz na fotogalerii. I v tomto případě obraz vydá za 1000 slov.

https://liduh.rajce.idnes.cz/Kavarnicka_s_Veselou_vedou/

Zároveň přidávám kýžené informace k příměstským táborům s Veselou vědou. Konat se budou ve dvou turnusech, jeden v červenci druhý v měsíci srpnu. Na výběr máte hned ze čtyř variant. Níže uvádím odkaz. Pokud Vám vyhovují všechny termíny a je Vám jedno, který zvolíte, prosím přihlašte se na všechny. A obráceně, pokud Vám vyhovuje jenom jeden, nebo dva , přihlašte se na vybrané. Dne 20.2. proběhne na centrále vyhodnocení naplněnosti a preferencí daných termínů. Následující den zašlu emailem a zveřejním odhlasované 2 finální termíny.

https://www.veselaveda.cz/tabory/

Doplním , že program tábora je zahájen v 8:00 a konec cca 16:00. Děti na žádost rodičů bude možné přivést na místo konání, do jakubské Sokolovny, již v 7:00 a vyzvednout si je do 16:30

Tábor je určen dětem od 5 do 12 let a mohou se na něj přihlásit i jedinci, kteří přes rok kroužek nenavštěvují. Dokonce i z jiné školy nebo mateřinky. 🙂 Bude připravena sada zcela nových pokusů, které nebyly součástí lekce v kroužku ani se v následujících letech neobjeví. Všichni si tak přijdou na své.

V prvním navrhovaném turnusu je v pátek 5.7. státní svátek. Pokud si tento týden pro konání tábora v červenci odhlasujete,máme 2 možnosti. Zkrátit jeho délku na 4 dny a s ním i táborovné snížit o 490 Kč, nebo  budeme i v pátek s dětmi bádat. To vyřešíme, až situace nastane. 🙂

Je zajištěn pro děti oběd i malá odpolední svačinka, vybavit je nějakou dobrotou je potřeba jen na dopoledne. Ve středu pojedeme na výlet bádat do blízkého okolí. Ve hře je park u Kačiny, kutnohorský plavečák nebo zahradnictví Hortis. Další případné návrhy ze stran dětí nebo rodičů uvítám.

V případě jakýchkoliv doplňujících informací Vás budu neprodleně informovat. Pokud budete mít na mě jakékoliv dotazy neváhejte se na mě obrátit na emailové adrese veronika.nevrla@zscirkvice.cz

Bádání zdar!

S úctou paní učitelka Veronika