Uzavření školy od 1. 3. 2021

Od 1. 3. 2021 do 21. 3. 2021 se budou všechny děti naší školy vzdělávat distančně.

Rozvrhy on-line konferencí stále platí, stejně tak „Pravidla distanční výuky“.  ZDE

Pokud potřebujete zapůjčit tablet, požádejte třídní učitelku.

Osobní konzultace jednoho žáka s jedním pedagogickým pracovníkem ve škole jsou i nadále možné. Tyto konzultace zajišťují naši vyučující nebo asistentky pedagoga.

Poskytujeme i tzv. „docvičovací hodiny“, kdy je třeba látku procvičit nad rámec společných on-line konferencí. V případě zájmu kontaktujte paní učitelku Annu Karolínu Smutnou na e-mailovou adresu: anna.karolina.smutna@zscirkvice.cz.

Kdybyste cokoliv potřebovali, ozvěte se třídní paní učitelce. Všichni se budeme snažit o to, abychom tuto nelehkou situaci co nejlépe zvládli.

Držme se.

Informace MŠMT: ZDE

priloha_878062422_0_INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. ÚNORA 2021 final (1)

usneseni-zavreni skol