Únorová kavárnička s Veselou vědou 4.2.2019

Milé děti a drazí rodiče,

za chvíli se nám přehoupne školní rok do druhé půli a v ní nás čeká i další porce zábavy a poznávání s Veselou vědou.

Dovoluji si tedy Vás všechny pozvat na kavárničku, která proběhne v pondělí 4.2. od 17:00.

A na co se můžeme těšit? Společně s dětmi si můžete vyzkoušet nejoblíbenější pokusy. Představíme blíže program našeho bádání na další pololetí a také se dozvíte bližší informace ke konání příměstského tábora v Církvici. Ten je plánován ve dvou turnusech, jeden v měsíci červenci a druhý v měsíci srpnu. Ve hře jsou 4 termíny, z nichž nakonec dle zájmu a účasti dětí vybereme dva. ( 1.7. – 5.7. 8.7. – 12.7. , 12.8. – 16.8. , 18.8. – 22.8.)

Kvůli rekonstrukci některých tříd nebudeme moci o letních prázdninách bádat v naší škole. Vedení obce nám velkoryse poskytlo možnost konat příměstský tábor v Sokolovně.

Chtěla bych Vás požádat , pokud je to v tuto chvíli možné, o předběžné potvrzení účasti na kavárničce emailem na veronika.nevrla@zscirkvice.cz nebo SMS zprávou. Přeci jen kroužek navštěvuje 30 dětí a zváni jsou i ti, kteří kroužek pravidelně nenavštěvují. Přála bych si pro všechny zúčastněné zajistit dostatek materiálu na jejich vlastní zkoušku pokusů.

Nebude chybět ani bohaté občerstvení. Plánovaný konec akce je v cca 18:00. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na mě obrátit. Budu se těšit na brzkou shledanou a přeji Vám pohodové prázdniny.

S úctou paní učitelka Veronika Nevrlá 🙂