Trenér sebeobrany na naší škole 26.2. od 17:00

Vážení rodiče a milé děti,

ve světle událostí posledních týdnů a pro klid dušičky, jsme se rozhodli podniknout něco více pro bezpečnost našich dětí. Kdo je totiž připraven, není překvapen. 🙂

Na doporučení jednoho z rodičů s pozitivní zkušeností, jsme oslovili pana Ing. Michala Janouška z KAPAP Czech.  Jedním z programů, jež je v nabídce je  KAPAP KIDS – program sebeobrany pro děti, od předškolního věku (4-6 let), přes školáky (7-10 let) až po juniory (11-13 let). Základem takové  sebeobrany je zejména prevence, tedy sledovat okolí a udržet si osobní prostor. V případě napadení je důležité se útočníka co nejrychleji zbavit a rychle utéct do bezpečí.

Seminář s panem Janouškem s praktickými ukázkami proběhne v úterý 26.2. od 17:00 a bude pro naše děti zdarma. Dospělí zaplatí 50 Kč. Bližší informace o KAPAP Czech, nebo přednášejícím, najdete v níže uvedených odkazech.

http://www.kapap-czech.cz/

https://www.facebook.com/kapap.bymike.3

S úctou

paní učitelka Veronika