Šermířské vystoupení v ZŠ Církvice

31. května jsme se na chvíli přenesli do doby středověku

Máme velkou radost, když se rodiče našich žáků podílí na akcích školy, které pomáhají podporovat dobré vztahy mezi dětmi, rodiči i pedagogy. Jednou z takových akcí bylo i vystoupení šermířské skupiny, ve které působí tatínek jednoho našeho žáčka.

„Děti se na šermířské představení velmi těšily a odpočítávaly dny a hodiny, které je od vystoupení dělí. Sledovala jsem velkou hrdost druháčka na svého tatínka, který se svou skupinou vystoupil i ocenění ostatních spolužáků. Je pro mě velmi důležité partnerství mezi rodinou a školou a dnes jsem byla jeho svědkem,“ popsala ředitelka školy Mgr. Ludmila Hrušková.

Děkujeme za zábavnou, poutavou a poučnou pohádku, za výklad o zbraních, jejich použití a významu, za ochotu a vstřícnost.

@šlechtazpodhradí

Fotogalerie: ZDE