Sbíráme plyšáky/Rodičovský piknik

EDUFEST, festival hravého učení se blíží a pro jednu z aktivit sbíráme plyšáky, kterým bychom mohli vdechnout nový život.

Je to jedinečná příležitost probrat skříně, sklep či půdu a plyšáky, se kterými už si děti nehrají, poslat dál. Až do pátku 17. 9. je můžete nosit do Barvířova domu v Kutné Hoře, na adresu Bartolomějská 221/11. Pokud půjdete kolem mezi 9. a 16. hodinou, můžete plyšáky zanést dovnitř, kdybyste šli později a bylo zamčeno, klidně pověste tašku s plyšáky na kliku. Přikládám fotku, abyste věděli, jak jsou dveře označeny.

Zároveň bych vás velmi ráda pozvala na rodičovský piknik, který pro vás v rámci festivalu připravíme v Breüerových sadech od 15 do 16 hodin. Rádi bychom si s vámi povídali o vzdělávání, o tom, co nejčastěji řešíte ve škole svých dětí, jak se školou obvykle komunikujete, do jakých akcí se rádi zapojujete, co vám naopak chybí a co byste potřebovali jinak. Můžete nahlédnout do zajímavých knih o výchově a vzdělávání a samozřejmě si pochutnat na drobném občerstvení. Oceníme předchozí registraci, abychom věděli, s kolika lidmi můžeme počítat: https://forms.gle/4Jkesoqu7dXWFqMS9.
Pokud na piknik pozvete i své přátele, nebo jim poradíte, jak se zbavit starých plyšáků, budeme moc rádi.
Mgr. Angelika Gergelová, předsedkyně Unie rodičů, z.s.