Rodičovské kavárny od Eduzměny

Milí rodiče,

máme pro vás nabídku Eduzměny, kde je pro Vás otevřeno každý sudý čtvrtek 16 – 18 hodin v Bartolomějské ulici 221 v Kutné Hoře (dříve kavárna Matky sobě).

Další „rodičovská kávarna“ se koná již tento čtvrtek 9. února 2023 od 16 do 18h.

Eduzměna nabízí možnost setkávat se s dalšími rodiči a vzájemně sdílet své zkušenosti, radosti i strasti. Pomůže Vám uspořádat setkání s odborníky na různá témata. Společně s Vámi a školou může pomoci realizovat komunitní akci ve škole i mimo školu na podporu tmelení vztahů rodiče – učitelé – děti.

Také Vám pomůže najít odpovědi na otázky, které Vás na téma vzdělávání dětí zajímají:

Například, jak s dětmi mluvit o výsledcích jejich učení, aby je to motivovalo a měly elán pro dosahování svých nejlepších výsledků.