Prev-Centrum nabízí online podporu

Programy primární prevence sice nemohou probíhat, ale online podpora prevence funguje.

Současná situace nikomu z nás v poslední době nehraje do karet, ale naše vzájemná spolupráce je pro nás opravdu důležitá, rádi bychom vám, pedagogům, ale i dětem a rodičům, byli plně k dispozici a nápomocni i v této době, kdy se nemůžeme potkávat osobně.

Seriál „Prevence z obýváku“

My, pracovníci programů primární prevence, budeme, počínaje příštím týdnem, fungovat na několika online platformách, kde vám budeme k dispozici každý všední den od 8 do 17 hodin. Podrobnější informace naleznete v letácích (viz příloha).

Budete-li mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit.

 Přeji klidné jarní dny, pevné nervy a brzký návrat do běžného režimu.

za tým programů primární prevence Prev-Centrum, z.ú. Tereza Nikodymová

Prevence_Prev-Centrum_Služba vzdálené podpory