Plavání 2024 – organizační pokyny, plavecký rozvrh a odchody na oběd

V novém roce čeká děti plavecký výcvik. Níže naleznete organizační pokyny, změnu rozvrhu a odchodů na obědy.

V pátek 12. 1. 2024 jedeme poprvé plavat. Plavecký výcvik je součástí TV a je povinný. Pokud se dítě nebude moci zúčastnit, musí mít omluvenku a zůstává ve škole, kde bude mít náhradní program. Pokud víte, že dítě výcvik absolvovat nemůže, zažádejte o uvolnění  FORMULÁŘ ZDE a přineste potvrzení od lékaře o zákazu plavání. Pokud si dítě vyzvednete, bude jeho nepřítomnost započítána jako absence. Na plaveckou výuku budou žáci vybaveni igelitovou taškou (označenou jménem), ručníkem, plavkami, koupací čepicí, sprchovým gelem, hřebenem. Na plaveckou výuku žáci ponechají doma (ve škole) větší obnos peněz, cenné předměty (zlaté náušnice, řetízky, prstýnky, náramky, hodinky apod.). Na cestu do plaveckého areálu se děti teple obléknou a nezapomenou na čepici. Návrat z Kutné Hory bude cca ve 12:15.

Plavecký rozvrh 2024 na web.docx Dozory na obědě od 3. 1. do 5. 4. 2024 na web