HOLKY PŘIVEZLY Z KUTNÉ HORY 8. MÍSTO! KLUCI VYBOJOVALI 10. PŘÍČKU

Vážení rodiče a drazí přátelé školy,

naše vybrané děti se tento týden ve dnech 24. – 25. 4 , jedná se o středu a čtvrtek, účastnili turnaje v okresním kole vybíjené v Kutné Hoře na Sokoláku. Oproti původnímu plánu zabojovala děvčata už ve středu, za organizační chybu se Vám tímto omlouvám.

Přesto díky pohotovosti vyučujících i našich dívek jsme stihly přijet včas a reprezentovat hrdě naši školu. I přes obrovský zápal se naše lvice umístily na 8. místě z 8 zúčastněných škol. Jsem na ně velmi pyšná , soupeřily se samými páťačkami. Oporou našeho třináctičlenného týmu byl i třídní maskot páťáků.

Ve čtvrtek 25.4. ,tentokrát bez maskota,  parádní souboj předvedli církvičtí chlapci. A počasí vyšlo úžasně! Ačkoliv náš tým složený ze třeťáků, čtvrťáků a páťáků čelil týmům složeným většinově z žáků pátých tříd, prali se statečně o každý bod. Nakonec ukořistili 10. místo.

Naše diplomy jsme hrdě vystavili na vývěsce školy u hlavní branky.

Sportu zdar a vybíjené zvláště!

S úctou paní učitelka Veronika

 

OKRESNÍ PŘEBOR VE VYBÍJENÉ (dívky) OKRESNÍ PŘEBOR VE VYBÍJENÉ 2019 (chlapci)