OKRESNÍ KOLO TURNAJE VE VYBÍJENÉ 24.-25.4. 2019

Vážení rodiče a drazí přátelé školy,

naše vybrané děti se ve dnech 24. – 25. 4 , jedná se o středu a čtvrtek, účastní turnaje v okresním kole vybíjené. Středa patří chlapcům a děvčata se budou bít o přední příčky ve čtvrtek. Pravidla mají děti v tištěné podobě u sebe.

Start proběhne v 8:15. Sraz bude v 7:30 u školy a pojedeme mikrobusem.  Míříme na Sokolák do Kutné Hory. Do oběda bychom měli být zpět . S sebou venkovní sportovní obuv , teplejší i lehčí variantu oblečení a pití  a jídlo na celé dopoledne.

Přípravný trénink, aby se sehrály všechny vybrané děti ze 3. – 5. ročníku, se koná na Velikonoční pondělí od 17:30 do 18:30 v sokolovně v Jakubu. 

Dosavadní informace ukazují, že se bude turnaj odehrávat venku. Bližší informace vám předám neprodleně, jakmile je obdržím.

Sportu zdar!

S úctou paní učitelka Veronika