Lampionový průvod 2021

V pátek 19. 11. se konal Lampionový průvod

V pátek 19. listopadu jsme se sešli u kostela sv. Jakuba, kde naše děti zazpívaly píseň „Buď klidná jako voda“ od hudební skupiny Jelen. Na ukulele je doprovodila paní učitelka Šárka Viktorová, která s dětmi písničku nacvičila. Potom se celý průvod vydal do školy, kde na děti čekala stezka s úkoly. Hádaly se předměty podle hmatu, trefovalo se šiškami do nádoby a skákal se panák. Za zvládnutí úkolů čekal na děti balíček s odměnami.  Rodiče se zatím občerstvili svařáčkem a cukrovím. Celý průvod jsme ukončili na fotbalovém hřišti vypuštěním lampionu svobody. Celá akce byla finančně podpořena MAS Lípa pro venkov.

Děkujeme všem, kdo s námi přišli uctít památku listopadových událostí 1989 ✌️🇨🇿 a zároveň i všem, kteří chtěli přijít a nemohli. Myslíme na vás. Těšíme se na to, až budeme moct být zase spolu. 💙🤍❤️