Kroužky Veselé vědy – nyní i online varianta!

Vážení rodiče,

i letos nabízíme kroužky Veselé vědy.  Metodika je vytvořena i pro situaci uzavření škol, v tomto případě dostanete pomůcky domů a kurzy budou probíhat online.

Kdo nebude chtít využít tuto online variantu, bude mu kurzovné na konci školního roku vráceno nebo jej bude moci využít na prázdninový příměstský tábor, který se každoročně koná zde v Církvici.

Momentálně zjišťujeme zájem. Pokud dosáhneme potřebného minima přihlášených vědců, od listopadu jej spustíme. Zájem, prosím, zapište na příslušné lístečky do žákovských knížek Vašich dětí do 15. 10. 2021. Kroužek by probíhal pravděpodobně každé úterý od 13:45 do 14:45.

Děti dostaly do svých žákovských knížek letáčky. Další info můžete zjistit např. zde: www.veselaveda.cz/ nebo na e-mailu anna.karolina.smutna@zscirkvice.cz

Video z kroužků: www.youtube.com/watch?v=3ASdZN6P8GQ&t=24s

Děkujeme.