Kroužek Hravá logopedická prevence

Vážení rodiče a přátelé školy,

počínaje začátkem druhého pololetí školního roku 2022/2023 zahajujeme zcela nový kroužek Hravé logopedické prevence.

Cílem tohoto kroužku je zlepšení mluvidel a posílení svalů v ústech, pro lepší výslovnost hlásek.

Procvičíme zde správný pohyb jazyka, naučíme se jazykovou gymnastiku a spoustu dechových a jazykových cvičení. V případě, že Vaše dítě již navštěvuje logopeda, budeme zde cvičit zadané úlohy, které obdrželo, pro nejefektivnější nápravu. Pokud logopeda nenavštěvuje, ale cítíte, že řeč není na 100%, je tento kroužek také ideální.

KDY BUDE PROBÍHAT?

Pro ZŠ každé úterý od 11:45 do 12:30,

pro děti předškolního věku každý pátek od 10:00 do 10:45.

JAKÁ BUDE CENA?

Cena  bude stanovena podle počtu přihlášených dětí. (500,-Kč – 800,-Kč za pololetí).

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Pošlete, prosím, e-mail na adresu lucie.brunclikova@zscirkvice.cz a obratem dostanete přihlášku pro zařazení do kroužku spolu s ostatními informacemi.

Těšíme se na společné logohraní!

Lucie Brunclíková DiS.,                                                                                                                          Logopedický preventista