Hledáme vedoucí/ho kroužku

Jste aktivní rodič prarodič nebo prostě někdo, kdo má rád práci s dětmi a hledá příležitost, jak ji realizovat? Máte dovednost, kterou stojí za to předat další generaci? Chcete se podílet na vizi naší školy a ještě více propojit spolupráci školy a rodiny? Čtěte!

Pro školní rok 2023/24 Vám nabízíme možnost vést na naší škole kroužek. Pokud máte představu, jaký kroužek/kurz byste do naší nabídky rádi přidali a ujali se jeho lektorství, napište nám na  info@zscirkvice.cz.

Máte rádi přírodní vědy, pokusy a objevování? Aktuálně hledáme pro naši školu lektora zavedeného kroužku Veselá věda. Kroužek je zaštiťován externí organizací, k dispozici je neustálá online pomoc s administrativou, veškera metodika a většina pomůcek. K rozjetí kroužku potřebujete pouze chuť do práce s dětmi a něco málo přes hodinu času týdně. Pro více informací a pomoc pro navázání spolupráce napište na lenka.maxova@zscirkvice.cz.