Halloween on-line a dobrovolné úkoly na prázdniny

Mílí budoucí superhrdinové,

v první řadě bych Vám chtěla poděkovat za to, jak skvěle pracujete při distanční výuce. Jsem na Vás pyšná, jak krásně vše zvládáte. Jen tak dál! 🙂 Děkuji také rodičům za jejich spolupráci a komunikaci. Vážím si toho.

Za druhé Vám chci poděkovat za poslední předprázdninovou on-line hodinu, kterou jsme ladili do tématu Halloween. Byla jsem mile potěšena a překvapena, že jste si opravdu každý nějakou masku připravil. Děkuji za to! Níže přikládám fotografie, ať se krásnými maskami můžete kochat. 🙂

Od pondělí startují podzimní prázdniny. Odpočiňte si, načerpejte síly a dávejte na sebe pozor. Komu by se stýskalo po úkolech, přikládám níže nějaké halloweenské pracovní listy (bludiště, spojovačka, hledání rozdílů, čtení s porozuměním). Tyto úkoly budou namísto běžných dobrovolných domácích úkolů. Odevzdat mi je můžete do neděle 1.11. 🙂

Mějte se krásně a užijte si Halloween. Budu ráda, pokud mi zašlete fotografie třeba dýně, kterou vydlabete a nebo výzdoby, kterou vytvoříte. 🙂

s láskou p. uč. Denisa

 

Úkoly ke stažení: Halloweenské úkoly, Halloweenské čtení

Halloweenské čtení Halloweenské úkoly

 

Fotografie z halloweenské on-line výuky: