Halloween 2021

26. říjen patřil halloweenskému projektovému dni.Dopolední program byl věnován třídním projektovým vyučováním. Všichni jsme se sešli ve strašidelných kostýmech. Vyprávělo se o anglosaském svátku Halloween i o českých Dušičkách. Peklo se a vyráběly se halloweenské pokrmy i podzimní výrobky nejen z dýní. Večer se pak do školy vrátili žáci 4. a 5. ročníku. Letošní Halloweenskou přespávačku zahájili čtvrťáci a páťáci společným pečením mumií z párečků a listového těsta. Nechyběly strašidelné kostýmy, dekorace a hudba. Po večeři si žáci z páté třídy připravili pro své mladší spolužáky strašidelnou stezku odvahy po škole. Za její zvládnutí čekala na čtvrťáky sladká odměna. Třídy se pak rozdělily, aby naplnily vlastní program motáním mumií z toaletního papíru, strašidelnými historkami, či filmem k usínání.

Halloweenské foto:

Halloweenské video: