Gratulujeme našim sportovcům!

Ani poslední týden v tomto školním roce naši žáci nezaháleli a vzorně reprezentovali naši základní školu.

Dne 27. 6. 2023 se několik z nich zúčastnilo atletických závodů v Žehušicích a dosáhlo fantastických výsledků! Vybojovali celkem šest medailí a společně získali dva poháry za nádherná 3. místa!
Hod plným míčem – kluci: 5. místo Patrik Ryšavý, 9. místo Jaroslav Černohorský, Hod plným míčem – dívky: 1. místo Amálie Čermáková, 8. místo Gertruda Holubová, 50m – kluci: 8. místo Šimon Kutílek, 9. místo Šimon Štifter, 50 m – dívky: 9. místo Nela Emílie Kropáčková, 11.místo Magdaléna Voháňková, Hod kriketovým míčkem – dívky: 2. místo Anna Pawlosová, 7. místo Anabel Backová, Hod kriketovým míčkem – kluci: 1. místo Maksym Pchelintsev, 2. místo David Veselý, Běh 60 m – kluci: 6. místo David Veselý, Běh 60 m – dívky: 4. místo, Eliška Topolová, 10. místo Viktorie Kutílková, 300m – kluci: 2. místo, Maksym Pchelintsev, 300m – dívky: 2. místo, Izabela Weidlová
Foto ZDE