Filmové studio Čtyřka si užilo zaslouženou odměnu

Dnes si Filmové studio Čtyřka vybralo svou odměnu za celoroční třídní hru, během které žáci po celý školní rok plnili třídní i měsíční výzvy zaměřené na budování dobrých vztahů ve třídě i celé škole. Za svou píli, spolupráci a společné úsilí si děti vybraly jako odměnu návštěvu aquaparku.

Naším cílem se stala kutnohorská plovárna a byla to skvělá volba. Čekal nás krásný den plný slunce, pohody a dobré nálady. O příjemnou atmosféru se postarali nejen samotní žáci, ale také ochotní plavčíci a celé zázemí plovárny, kterým patří naše poděkování.

Velké uznání si však zaslouží především naši čtvrťáci. Svým odpovědným a ohleduplným chováním přispěli k tomu, že jsme si tento den mohli všichni naplno užít. A že se výlet opravdu vydařil, dokazovala i slova dětí: „Děkujeme, paní učitelko.“ nebo „Já bych tady byl klidně celý den.“

Na to paní učitelka s úsměvem odpověděla: „Příští rok vyrazíme na celý den i přes oběd.“

Jsme rádi, že odměna za celoroční práci byla nejen zábavná, ale také krásným společným zážitkem na závěr školního roku. Děkujeme všem, kteří se na tomto povedeném dni podíleli, a čtvrťákům přejeme krásné a zasloužené prázdniny! ☀️🏊‍♂️🎬