Exkurze pedagogického sboru do ZŠ a MŠ Na Beránku

27. 9. měly naše děti ředitelské volno, protože celý tým ZŠ Církvice vyrazil na exkurzi do Prahy do ZŠ a MŠ Na Beránku. V pondělí 27. září jsme se vlakem vydali do Prahy. Kde jsme v rámci projektu „Učíme se venku“ absolvovali exkurzi v základní škole Na Beránku, kde se díky rodičovskému spolku, komunitě lidí kolem školy, ale i díky dětem podařilo vybudovat krásnou školní zahradu se slaměnou venkovní učebnou. Byli jsme svědky toho, jak se děti venku učí, ale i jak venku pracují. Viděli jsme spolupráci rodičů, kteří se o zahradu starají, žádají o dotace a granty a finančně školu podporují. Načerpali jsme inspiraci i morální podporu. Provázeli nás naši kolegové z programu Ředitel naživo Mirka a Michal a také zástupkyně spolku rodičů Jana. Nechyběla ani naše školní průvodkyně Jitka z Nadačního fondu Eduzměna. Děkujeme!