Eduzměna Kutnohorsko zve rodiče na kavárničku „Nejste na to sami“

Vážené dámy, vážení pánové, milí rodiče školních dětí, rádi bychom vás za Eduzměnu Kutnohorsko pozvali na rodičovskou kavárnu Nejste na to sami, která proběhne 2. 2. 2022 od 17 hodin v Barvířově domě v Kutné Hoře (Bartolomějská 221, Kutná Hora).

S kým se mohu propojit, když chci řešit vzdělávání na Kutnohorsku? Jak na konstruktivní a nezraňující komunikaci ve škole svých dětí? Jak se mohu zapojit do života školy, kterou navštěvují moje děti?
Uvítáme všechny, kdo se zajímají o vzdělávání a chtěli by u šálku dobré kávy, čaje a něčeho k zakousnutí společně sdílet, diskutovat a plánovat, jak vzdělávání dětí na Kutnohorsku z pozice rodičů pomoci.
Účast na akci je bezplatná, přizvěte klidně své přátele i známé, prosíme jen o včasnou registraci.
Pro ty z vás, kdo nejste přímo z Kutné Hory, nebo se z různých důvodů nedostanete do Barvířova domu, nabízíme možnost připojení online. Odkaz zašleme všem registrovaným na emailovou adresu den před konáním akce.
Přihlašování ZDE
Mgr. Angelika Gergelová
Předsedkyně Unie rodičů, z.s.
+420 739 099 789
angelika.gergelova@unierodicu.cz www.unierodicu.cz