Akademie s Veselou vědou ve středu 26.6. v učebně VV

Krásný den, milí badatelé,

 

po dohodě s vyučujícími družiny bude Akademie s Veselou vědou probíhat ve středu 26.6.2019 v učebně VV od 13:30 do 15:30. V družině si totiž paní učitelky připravily na úterý a čtvrtek velmi poutavý výletový program , o který by byla velká škoda přijít. Poslední týden školy ve dnech  25.6 – 27.6.Děti mohou v těchto odpoledních hodinách přijít do výtvarky, kde budou vytvořena 3 stanoviště s nejoblíbenějšími pokusy, které si děti mohou zopakovat a také jeden nový 🙂  Možná i více ….

Účast je zcela dobrovolná! Přijít může kdokoliv, ať už jen na skok nebo na celou hodinu. 🙂

Pokud by se dětem po vědě a objevování přes prázdniny stýskalo,chtěli bychom Vás pozvat na naše příměstské tábory – volná místa najdete v následujícím odkazu  https://registrace.veselaveda.cz/tabor/?region=&city=&camp=

V průběhu června se Vám Veselá věda ještě ozve s informacemi o kroužku na další školní rok (bude možné uskutečnit rychlou nezávaznou předregistraci), pošleme rekapitulaci co bylo a co chystáme……:o). Do té doby prosím vyčkejte a sami se nepřihlašujte – systém by Vás zaregistroval do probíhajícího školního roku což by v způsobilo chaos.

Užijte si krásné léto a prima prázdniny.

Těšíme se opět na viděnou v příštím školním roce nebo na některém z našich táborů…nebo jen tak na nějaké akci či na koupališti:o).

Vaše lektorka paní učitelka Veronika  a tým Veselé vědy