Zručský OPEN FEST

Ku příležitosti zahájení školního roku a Týdnů pro duševní zdraví Vás srdečně zveme na první Zručský školní OPEN FEST pro děti a rodiče, který proběhne v sobotu 10. září od 14:00 v areálu ZŠ Zruč nad Sázavou.
Zručský školní OPEN FEST pro děti a rodiče / 10. září

Základní škola Zruč nad Sázavou, týmy projektu Duševní zdraví pro děti financovaného z fondů EHP a Norska, zručský NZDM Kotelna a kutnohorský Klubus spojili své síly, aby vytvořili dětem a rodičům pohodové a hravé odpoledne. Můžete se těšit na pestrou nabídku aktivit, kde se nejen dobře pobavíte, ale třeba si také odnesete nové poznatky a výtvory. Ať Vás baví tvoření, pohyb, angličtina, vědecké pokusy nebo roboti, na našem malém festivalu v areálu zručské základní školy si přijdete na své.

Vstupné je zdarma.

Níže najdete seznam stanovišť a aktivit společně s jejich umístěním, abyste věděli, na co se můžete s dětmi těšit a snáze se zorientovali:
  • Fyzika v pokusech (vstupní vestibul)
  • Činnostní učení – tangramy, skládání a hry (třída 2.B, 1. patro, pavilon A)
  • Matematika hrou (třída 3.A, 1. patro, pavilon A)
  • Plackohraní (herna ranní ŠD, přízemí, pavilon B)
  • Kouzelné karty a komunikační aktivita (přípravná třída, přízemí, pavilon B)
  • RoboHry (vestibul v 1. patře, pavilon B)
  • Zábava s moderními technologiemi, VOŠ a SPŠ KH (vestibul v 1. patře, pavilon B)
  • Výroba antistresových míčků a rozpoznávání emocí (konzultovna týmů duševního zdraví, 1. patro, pavilon B)
  • Výroba mýdel (kuchyňka, přízemí, pavilon D)
  • Tvořivá dílna (třída 5.B, přízemí, pavilon D)
  • Přírodopisné okénko (učebna Př/Ch, přízemí, pavilon D)
  • Zeměpisné okénko (třída 6.A, 1. patro, pavilon D)
  • English with Famous Songs (učebna JaDM, 1. patro, pavilon D)
  • English for kids (učebna JaDV, 2. patro, pavilon D)
  • Sportovní koutek (tělocvična)
Ve vstupním vestibulu bude otevřen nový školní bufet, kde se můžete občerstvit.
Rádi bychom Vás také upozornili, že akce bude fotografována.
Už se na Vás moc těšíme a věříme, že si s námi tento festival hravého učení s dětmi užijete.