Zápis do 1. ročníku se konal 1. dubna 2022

V pátek 1. dubna jsme u nás přivítali 20 budoucích prvňáčků a zapsali jich celkem 21. Naše škola se proměnila v kouzelnou říši pohádek, které vládla mocná čarodějnice. Hned u vchodu přivítala všechny návštěvníky Pipi Dlouhá punčocha. Děti pak plnily úkoly, aby se mohly v září stát novými učedníky. U Mickyho a Minnie je čekaly krychlové stavby. Matematickou představivost prokázaly u Berušky s Ferdou. Pojmenovat a přiřadit stíny zkoušely u Karkulky a vlka s babičkou v břichu. Kresbu postavy pak splnily u čarodějnic. Tam byly také slavnostně pasovány na budoucího prvňáčka. Děti ještě čeká červnový přípravný kurzík, kde se potkají společně se svou paní učitelkou a paní asistentkou a seznámí se s prostředím třídy a s různými metodami práce. Děkujeme za důvěru a už se na nové tvářičky moc těšíme. ❤️

Fotogalerie ZDE