Zápis do 1. ročníku

Zápis do 1. ročníku pro školní rok 2021/2022 je naplánován na pátek 9. 4. 2021.

Vážení rodiče.

Zápis do 1. ročníku pro školní rok 2021/2022 je naplánován na pátek 9. 4. 2021. Pokud by se zlepšila epidemická situace, konal by se prezenční formou a byla by zachována i motivační část zápisu. Pokud by nebyla osobní přítomnost ve škole povolena, uskutečnila by se pouze formální část a motivační setkání budoucích prvňáčků by se odložilo.

Pod níže uvedeným odkazem najdete systém registrace k zápisu, jehož součástí je i vyplnění dotazníku žáka 1. ročníku. Na základě této registrace a rezervace termínu zápisu se dostavíte s dítětem do školy nebo odevzdáte žádost o přijetí/odklad dítěte – viz informace a formuláře níže v odkazu nebo v rubrice „Informace pro rodiče budoucích prvňáčků.“

Registrace k zápisu  ZDE

Zápis 2021

Budoucí prvňáčci