Úspěch v okresním kole WocaBee šampionátu

Naše škola skončila v TOP 3 v okresním kole Jazykového WocaBee šampionátu!

V říjnu 20.10. – 29.10.2021 se žáci naší školy zapojili do Jazykového WocaBee šampionátu. Jedná se již o třetí ročník soutěže v učení slovíček cizího jazyka, ve kterém mezi sebou soupeří studenti všech cizích jazyků od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale také na Slovensku. Šampionát probíhá online v inovativní aplikaci pro učení cizích slovíček s názvem WocaBee.

Celkem se do soutěže zapojilo téměř 60 000 žáků! V našem okrese se v TOP 3 umístili žáci naší školy, a to:

• na 3. místě třída 3. ročníku (nahráli denně v průměru až 76 bodů na žáka),
  • na 2. místě třída 5. ročníku (nahráli denně v průměru až 106 bodů na žáka),
  • na 1. místě třída 2. ročníku (nahráli denně v průměru až 134 bodů na žáka).

Žáci v aplikaci získávají body pouze za správné odpovědi při procvičování slovíček.

Od středy do pátku 3.11. – 12.11.2021 soutěží výherní třída (2. ročník) v krajském kole o postup do celostátního finále! Držíme palce! 🙂

Všem třídám děkujeme za reprezentaci naší školy a gratulujeme k umístění!

🏆