Úspěch čtvrťáků

Čtvrtý ročník se raduje z diplomu.

Aplikaci WocaBee jsme objevili a začali používat v době koronavirové karantény. Jedná se o aplikaci na procvičení anglické slovní zásoby. Děti si ji velmi oblíbily a hojně používaly. Čím více cvičení splnily, tím více bodů získaly. Své výsledky mohly porovnávat s ostatními spolužáky a přirozená soutěživost je nutila sbírat stále více bodů a předběhnout ostatní.

Píle se čtvrťákům opravdu vyplatila. Ve středu 11. června nám do školy přišel dopis, ve kterém na nás čekalo obrovské překvapení. Byl to WocaBee diplom. V rámci aplikace byl totiž na jaře vyhlášen Jarní WocaBee šampionát 2020 a naše třída se umístila na 1. místě v okresním kole této soutěže. Ze zapojených škol na celém Kutnohorsku byla tedy naše třída nejpilnější!

Čtvrťákům moc gratulujeme!