Sportovní den mládeže

V pátek 7. 6. 2024 nás čeká již 3. ročník postupového turnaje Sportovní den mládeže v Církvici.

Popis sportovní akce:

3. ročník semifinálového postupového turnaje Sportovní den mládeže v Církvici se uskuteční v pátek 7. června 2024 od 9 hod na venkovním multifunkčním sportovišti pro místní děti a žáky ZŠ Církvice. Soutěž se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Národní sportovní agentury, Ministerstva pro místní rozvoj a krajských úřadů.
 
Účastníci turnaje soutěží společně v 5 sportovních aktivitách (fotbal, florbal, házená, frisbee, tenis), kdy nejúspěšnější finalisté z Církvice obdrží nominaci na prosincové Národní finále v Kladně. Právě zde budou nominovaní hráči z Církvice soupeřit o pozici národního vítěze a putovní zlatou trofej TAJV pro obec Církvice.
 
Sportovní akce v Církvici je realizována za finanční podpory obce Církvice.