Školní družina 1 ( 1.- 2. ročník )

Školní družina má již na konci měsíce října za sebou spoustu zábavy, her a poznávání.

V prvních dnech čekalo děti seznámení s novým prostředím, poznávání nových kamarádů a pro lepší stmelení celého kolektivu hraní stmelovacích her. Vytvořili jsme  si vlastní pravidla a svým obtiskem ruky složili slib na jejich dodržení. V kroužku na koberci nechybělo ani příjemné vyprávění letních vzpomínek. Také jsme se seznámili s našimi zvířecími kamarády a učíme se o zvířátka pečovat s láskou. Již v prvním týdnu nám vznikla skupinová báseň, kterou se snažíme každý den na začátku družiny přivítat. Velikou radost přináší dětem nákup nových hraček, ale také veškeré družinové činnosti jako např. vyrábění šneka z přírodnin, ježka z listí, jablíčka a stromu z kartonu, zažehlování korálků, navlékání korálků, kresba šneka technikou zatlač-povol, stříhání, lepení, modelování aj. Rozzářené dětské oči přineslo Halloweenské odpoledne, které bylo plné soutěží, tance a hodování.

Školní družina má již na konci měsíce října za sebou spoustu zábavy, her a poznávání.

V odkazu níže si můžete prohlédnout fotografie i video:

Zdraví vás vychovatelka Martina:-)

photos.app.goo.gl/41xZR6f6r78z6rs58

photos.app.goo.gl/RAnSDZzNoua5NkG68