Setkání s logopedkou

Nadační fond Eduzměna Vás zve na setkání s logopedkou.

 

Co zvládneme sami, s čím nám může pomoci škola a kdy už se jen stěží obejdeme bez pravidelné péče klinického logopeda? Na koho se mohu obrátit, pokud si nevím rady? Co se při logopedické péči očekává ode mě jako od rodiče?

 

Setkání vedou zástupci naší pracovní skupiny Rodiče společně s klinickou logopedkou Markétou Trtílkovou.

 

Kdy: pondělí 12. prosince 2022 od 16 do 18 hodin

Kde: Knihovna Kutná Hora, přednáškový sál, Na Náměti 416, případně online.

Odkaz k připojení vám zašleme na e-mailovou adresu den před konáním akce. Účast na akci je bezplatná, na místě bude drobné občerstvení. Pro účast je třeba se registrovat zde. Pokud s sebou budete chtít vzít i děti, vyplňte to v registraci a my pro ně připravíme zvláštní program.