Prodejní adventní výstava 2021

Nedělní vánoční jarmark je kvůli vládním opatřením zrušen 🙁. Ale protože máme výrobky hotové, zahajujeme adventní výstavu. Pokud budete mít o dekoraci zájem, stavte se u nás ve škole od 7.00 do 16.00. Výstava je umístěna v zádveří hlavního vchodu tak, aby se návštěvník nemohl potkat s dětmi. Každá osoba je povinna mít v budově školy respirátor. Předem děkujeme za případný finanční dar dětem, který bude použit beze zbytku pro naše děti. Zde je první ochutnávka vánočních dekorací.

Celkový finanční dar dětem: 16 515 Kč

Kino Kolín „Myši patří do nebe“ stálo 3450 Kč, autobus na Kačinu a do Kolína stál 5950 Kč. Z výtěžku ještě zaplatíme autobus na bruslení a pronájem zimního stadionu.

Děkujeme všem, kteří dětem přispěli na další akce, které mohou díky nim zažít. Krásné Vánoce! 🎄