Podívejte se, co o nás napsaly lektorky z pražské organizace Prev-centrum z.ú.

Lektorky jezdí s programy primární prevence 1 x za pololetí. Programy jsou určeny pro žáky 3. – 5. ročníku

„ZŠ Církvice jsme měly možnost navštívit dvakrát a realizovat zde několik programů primární prevence rizikového chování v různých třídách na různá témata, vždy se jednalo o velmi příjemnou práci. Práce v této škole je nejen příjemná, ale je také inspirující. Na všech třídních kolektivech, se kterými jsme měly možnost pracovat, je znát systematická péče jejich pedagogů. Žáci jsou schopni skupinové práce, nedělá jim problém vzájemná komunikace a snadno reagují na stanovená pravidla. Musíme také ocenit výjimečně krásnou a nápaditou výzdobu školy. Do školy je radost se vracet!

Markéta Šídová a Markéta Maciažková, lektorky programů primární prevence rizikového chování Prev-Centrum, z.ú.“