PODĚKOVÁNÍ

Vážení rodiče,
zítra se nám po deseti týdnech výuky z domova vrací většina žáků do školy. Během této doby jsme se všichni museli přizpůsobit změnám a výuce ve stavu nouze. S nečekaným uzavřením škol jsme se Vám snažily domácí výuku co nejvíce ulehčit. Vybíraly jsme cvičení a vymýšlely úkoly, které by mohly být pro děti lákavé a zábavné. Točily jsme videa, posílaly dětem pozdravy a vrhly jsme se i na pravidelná on-line setkání. Hnacím motorem pro práci na dálku jste pro nás byli Vy a Vaše děti. Moc Vám děkujeme za všechna milá slova, krásné komentáře, nafocené práce dětí, zaslaná videa a podporu, bez které by to bylo mnohem těžší. Vážíme si práce, kterou jste odvedli doma se svými dětmi a těšíme se, až se opět všichni setkáme.
Paní učitelky ze ZŠ Církvice