Máme republikové zlato v minivolejbalu!!!

Máme republikové zlato v minivolejbalu!!!

Dovolte mi zhodnocení víkendového republikového turnaje. Všechny děti mají obrovskou pochvalu. Výkony byly výborné. Děti se snažily a hra je těšila.

Červenému A se nedařilo výsledkově v sobotu, takže spadli až do sedmé výkonnostní skupiny, kde ale včera obsadili krásné 2. místo (i když pořadatelé nám chtěli přiřknout 4. – už je to na webu opraveno). Červenému B se naopak v sobotu dařilo a byli v páté výkonnostní skupině a brali sice, i po dvou výhrach, poslední místo (čtyři týmy vyhrály po dvou zápasech, i náš tým, takže se to zamotalo), ale celkově je to 35. místo ze sedmdesáti družstev. To je nádhera.

Oranžovému týmu se velice dařilo v sobotu a prohráli pouze jeden zápas. Bohužel dva další týmy, které také prohrály po jednom zápasu, měly lepší bodíky, takže naši se šli prát až do třetí výkonnostní skupiny o 15. místo. Vyhráli  pouze dva zápasy, ale 6. místo, které jim vyhlásili, mít opět neměli (jako červené A). Ve výsledku nemají započítanou druhou výhru, ale pouze první – takže by měli být rozhodně na lepším než 20. místě – ale i 20. místo je krásné. Zpětně se určitě dohadovat nebudu – my to víme :-).

A na závěr žlutáčci, kde se bojovalo opět ve výkonnostních skupinách, a to 3 TOP a další tři byly také na stejné úrovni.  Naše děti v B bojovaly o 22. – 42. místo a skončily na krásném 3. místě ze skupiny, takže také krásné umístění.

Můžu být se všemi již uvedenými výkony velice spokojená.

Ale poslední  třešnička na nás teprve čeká. Naše církvické A vyhrálo skupinu a mysleli jsme, že bude bojovat v první osmičce o konečné pořadí. Bohužel se pořadatel rozhodl jinak a vymyslel opět již výše zmiňované výkonnostní skupiny. Byly 3 TOP skupiny, kde se bojovalo o tři zlaté medaile.  A MY JI MÁME !!!!!!!!!!!!!!! Máme ZLATO z republikového turnaje !!!!!!!!!! A zasloužené. Odpovědnost Máťi a Áďi na hřišti byla neuvěřitelná, nasazení fantastické. Plnili všechny pokyny, které dostali a hráli velice chytře. Takže obrovská pochvala. Krajští přebornící si nyní přivezli 1. místo z republikového turnaje.

Přeji všem krásné další dny a těším se na volejbale!

Mirka Malimánková

Odkaz na výsledky: http://www.minivolejbal.cz/clanky/celostatni-kolo-mini-praha-2018-vysledky.html