Louisiana Ranch a naši prvňáčci

V pátek 10. 6. 2022 se děti z prvního ročníku vydaly na Louisiana Ranch za dobrodružstvím. Během dopoledního programu plnily úkoly a odpoledne si užily na atrakcích. Hned u školy na děti čekal první úkol, kde se měly podepsat z nachystaného materiálu. K dispozici měly chlupaté kuličky, barevné drátky, nalepovací oči a další ozdoby. Na ranči je potom pan Bilý seznámil s hospodářskými zvířaty v českém i anglickém jazyce. Následovala výborná svačinka a další úkoly, ve kterých děti procvičily písmenka, čtení, počítání, spolupráci ve skupině i individuální schopnosti. Za každý splněný úkol získaly obálku s indicií. Podle poskládaných indicií objevily místo, kde se nachází klíč od truhly s překvapením a sladkou odměnou. K obědu si opekly buřtíky, potom si ještě pochutnaly na zmrzlině a vrhly se na volnou zábavu v areálu.

Děkujeme panu Bilému a paní Výborné za organizaci projektového dne pro naše prvňáčky a vytvoření krásného videa.

Bylo to skvělé a máme radost nejen z toho, jak se to povedlo, ale i že v blízkosti školy máme tak pěkný areál. ❤️