Kavárnička v 1. třídě

Dne 23. 9. se v odpoledních hodinách konala v 1. třídě dobrovolná kavárnička pro rodiče.

Rodiče žáků byli podrobněji seznámeni s výukovými metodami, postupy a časovým sledem u jednotlivých aktivit, kterými se děti budou ve školním roce zabývat. Podívali jsme se i na materiály a webové stránky, které mohou děti využívat již teď v prostředí domova. Na konci setkání byl prostor pro případné dotazy a nejasnosti. Na kavárničce nechybělo malé občerstvení a příjemná atmosféra. 

V 1. třídě je nových informací skutečně mnoho, a proto podobných kavárniček uspořádáme určitě více. Příště si však náplň a program pro odpolední kavárničku připraví i samotné děti. Na podobné kavárničky s dětmi se mohou těšit i rodiče žáků z jiných tříd. Již brzy se v odpolední kavárnu promění třída třetího ročníku.