Kavárna pro rodiče k metodám ve 2. a 3. ročníku

Tento týden proběhla ve třídě druhého a třetího ročníku kavárna k vyučovacím metodám.

Rodiče se na chvíli proměnili v badatele a na vlastní kůži si mohli vyzkoušet, jak se pracuje v jednotlivých prostředích v Hejného matematice. Seznámili se s novinkami v aktuálním ročníku a dozvěděli se více o užitečnosti nových prostředí. Součástí kaváren byla i diskuze o tom, jak rodič může pomoct svému dítěti s učením. Rodičům byla představena sbírka volně stažitelných materiálů, která obsahuje kopírovatelné listy a potřebné tabulky do výuky. Materiály si můžete prohlédnout a stáhnout v odkazu níže.

Děkujeme všem zúčastněným za příjemně strávený společný čas a těšíme se na další kavárnu, kterou si pro své rodiče připraví žáci.

www.h-ucebnice.cz/predlohy