Informace k prevenci koronaviru

Základní prevencí této infekční nemoci je dodržování základních hygienických návyků, tedy hygieny rukou, etikety kýchání, nezdržování se v prostorech s velkým počtem osob, pestrá strava a dostatečný přísun vitamínů.

V případě, že se Vaše dítě vrátí po jarních prázdninách z lyžování v horských oblastech Itálie z oblasti Benátska a Lombardie, ihned po návratu kontaktujte územní pracoviště Krajské hygienické stanice Středočeského kraje v Kutné Hoře, případně své praktické resp. dětské lékaře, doporučuji telefonicky.

Sociální zařízení na naší škole jsou standardně vybavená tekutým mýdlem a papírovými utěrkami, ve třídách je antibakteriální sprej na ruce.

Jako edukační pomůcku připojujeme informační leták, který vydal Státní zdravotní ústav.

Informace MŠMT

hygiena_rukou