Informace k pobytu v přírodě

Informace k pobytu v přírodě 2019/2020

Ve školním roce 2019/2020 v období od 15. 6. do 19. 6. 2020 jsme pro naše žáky připravili školu v přírodě (ŠvP) v Horním Bradle. www.modrovic.cz/

Účastnický poplatek činí 2 182 Kč a zahrnuje 1392 Kč (ubytování a strava) a 790 Kč (lektoři tematického programu ŠvP).

Cena nezahrnuje autobus. Vloni někteří rodiče volali po možnosti objednání autobusu, proto jsme letos tuto možnost zařadili. Autobus by se objednal pro případné zájemce.

Pokud se Vaše dítě nemůže ŠvP zúčastnit, odevzdejte nevyplněný souhlas s důvodem neúčasti. Jsme ochotni Vám jakkoliv vyjít vstříc, buď splátkami částky, či možností dojíždění dětí na ŠvP, pokud je pro ně přespávání stresující.

Pokud se i přesto rozhodnete své dítě na ŠvP neposlat, bude mu zajištěno vzdělávání v ZŠ Církvice podle ŠVP Naše škola.

Souhlas odevzdejte nejpozději do 31. 1. 2020. Děkujeme.