Den šílených účesů – fotogalerie a video

Ve středu 19. 5. 2021 se uskutečnil Den šílených účesů a svým úspěchem se zapsal mezi nejvydařenější akce školy.

Nejen žáci, ale i učitelé přicházeli do školy s neobvyklými účesy. Zelenými, červenými a modrými vlasy se to ve škole jen hemžilo. Místo vlasů někomu na hlavě vyrostl les, rozkvetla louka, vzplál oheň. Na jiných hlavách se objevila zvířata nebo jiné užitečné věci. Byl to opravdu „crazy“ den. A největší radostí bylo společné setkání žáků všech tříd. Po dlouhé době jsme se konečně všichni viděli a představili jsme si své účesy. Nechybělo ani vyhlášení toho nejšílenějšího v každém ročníku. 🙂

Zde najdete FOTOGRAFIE a VIDEO.

Tímto ještě jednou děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a podíleli se tak s námi na vytvoření nezapomenutelného zážitku.

S projektem Hrdá škola od organizace SCHOOLS UNITED se snažíme o oživení studentského života a zároveň zapojením školy do projektu soutěžíme o super ceny. 

Těšíme se na další akci. 🙂 

ZŠ Církvice