Adventní tvoření

Adventní tvořeníV pátek 30.11. se za zvuku koled proměnila naše škola v jednu velkou tvořivou dílnu. Děti i rodiče měli možnost vyrobit si vánoční dekoraci nebo se občerstvit sladkým pohoštěním. Celá budova byla provoněná cukrovím a svařáčkem.

Ve třídách se vyráběly zvonečky z korálků nebo květináčků, andělé z makovic, krásná vánoční přáníčka. V šatnách se tvořily tradiční zelené vazby z ramínek a svícínky a na chodbě se aranžovaly vazbičky se svíčkou na dřevěné kulánky.

V aule pak probíhaly hry s andělíčky pro děti, které už měly vyrobeno, ale domů se jim ještě nechtělo a v zádveří byla naposledy otevřená výstava ke stoletému výročí našeho státu. Rodiče a přátelé školy se v adventním čase sešli a odpočinuli si od předvánočního stresu.

Moc děkujeme všem rodičům, kteří se na přípravě podíleli a všem, kteří na naše děti finančně přispěli.

Přejeme všem krásný předvánoční čas.

liduh.rajce.idnes.cz/Adventni_tvoreni_2018/